Tel. 0910 910 308

pavol.matis@ugpartner.sk

kontakt@pavolmatis.sk

Referencie


Ing. Lucia Iľaščíková, PhD.
(Poslankyňa mestského zastupiteľstva mesta Košice a kontrolórka mestskej časti Košice - Šaca)

Dobrý deň prajem, Pán Matis, Chcem sa veľmi pekne poďakovať za sprostredkovanie úveru a za váš prístup k práci. Maximálna spokojnosť od prvotného stretnutia až po celú dobu vybavovania úveru. Maximálna starostlivosť o klienta. Vrelo odporúčam každému sprostredkovateľské služby pána Matisa pri vybavovaní úveru, ale aj služby v oblasti poistenia. Nakoniec som si dala pánom Matisom prerobiť aj životné poistenie mne aj mojim dvom dcérkam. Určite ešte vaše služby využijem a veľmi rada vás odporučím aj mojim známym a rodine. Prajem Vám veľa spokojných klientov.

S pozdravom

Ing. Lucia Iľaščíková, PhD.


Ing. Dagmar Plančárová
(Vedúca oddelenia pre sociálne vylúčené komunity VÚC Košice)

Pán Matis ako finančný poradca pristúpil k môjmu dosť zložitému prípadu zodpovedne, profesionálne, s plným nasadením.. snažil sa hľadať možné alternatívy a spôsoby, ktoré by umožnili získať hypotekárny úver na vysporiadanie BSM, čo je samo sebe značne tvrdý oriešok. Napriek určitým komplikáciám sa mu podarilo napokon vyrokovať hypotekárny úver v banke tak, že vďaka nemu sa mi podarilo vyriešiť všetky náležitosti spojené s vypriadaním BSM. Som mu veľmi vďačná za jeho ľudský prístup, pochopenie i ústretovosť.. i čas, ktorý venoval môjmu prípadu. Profesionalita a ľudský prístup ma presvedčili, aby sa pán Matis stal mojím finančným poradcom. Prehodnotil aj životné poistky mňa i mojich detí a navrhol vhodnejšie, ktoré by pokryli moje riziko a deťom zabezpečili štartovaciu čiaru do ich dospelosti. Poradenské služby pána Matisa vysoko oceňujem a odporúčam ho na základe mojich skúseností ďalej .. svojim známym, priateľom, rodine. Dobrá práca p. Matis


Ing. Peter Palášthy
(Člen predstavenstva KASA ZÁLOŽNÁ akciová spoločnosť)

Pána Matisa som oslovil z hľadiska riešenia mojich finančných a majetkových záležitostí. Po dôkladnej analýze mi navrhol niekoľko alternatív riešenia. Oceňujem najmä jeho profesionálny prístup a odborné znalosti, ktoré finálne vygenerovali najlepšie riešenie šité mne na mieru, a to v oblasti hypotekárneho úveru v kombinácii s poistným krytím finančného rizika a úrazovej poistnej ochrany. Pán Matis svojim individuálnym a ľudským prístupom si získal moju plnú dôveru. Absolvovali sme spolu niekoľko stretnutí, kde ma zaujal svojou trpezlivosťou pri vysvetľovaní, komunikačnými schopnosťami, analytickým myslením ale hlavne odbornými znalosťami v problematike hypotekárnych úverov a poistenia.

S pozdravom

Ing. Peter Palášthy